UA | RU

Розрядник РВО-6Н У1

Розрядник РВО-6Н У1

Розрядники РВО-6Н У1 - розрядник вентильний, підвищеної надійності. Призначений для захисту від атмосферних перенапруг ізоляції електрообладнання змінного струму частотою 50 та 60 Гц. Перенапруженнями називають всякого роду підвищення напруги, що загрожує цілості ізоляції електроустановки.

Інформація для замовлення:
РВО-6Н У1 489,00 грн (з ПДВ)
Висота, мм: 315
Діаметр, мм: 120
Вага, кг: 3,2
 • Менеджер: Василенко Сергій
  Телефон/київстар: 098-20-100-87
  Телефон/водофон: 095-600-16-44
  Факс: 0462-65-15-44
  E-mail:
 • Клас напруги мережі, чинне значення, кВ: 6
  Номінальна напруга (Uнр), чинне значення, кВ: 7,5
  Імпульсна пробивна напруга при передрозрядному часі від 2 до 20 мкс, кВ, не більше: 32
  Струм витоку при випрямленій напрузі, що дорівнює номінальній, мА, не більше: 0,6
  Довжина шляху витоку зовнішньої ізоляції, див, не менше: 447
 • Умови оплати: передоплата
  Терміни відвантаження 1-2 дні
  Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес
  - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  Доставка за рахунок: покупця

Захистна дія вентильного розрядника РВО-6Н У1 полягає в зниженні амплітуди хвилі перенапруги до значення, безпечного для ізоляції електроустановки, що захищається. При підвищенні напруги до певних меж пробиваються іскрові проміжки розрядника і енергія перенапруги відводиться в землю через приєднаний до розрядника заземлюючий провідник.

Іскрові проміжки вентильних розрядників РВО-6

Іскрові проміжки вентильних розрядників повинні відповідати таким вимогам:

 • мати стабільну пробивну напругу при мінімальних розкидах,
 • мати пологу вольт-секундну характеристику,
 • не змінювати свою пробивну напругу після багаторазових спрацьовувань,
 • гасити дугу супровідного струму при першому переході через нульове значення.

Цим вимогам задовольняють багаторазові іскрові проміжки, які збираються з одиничних іскрових проміжків із малими повітряними зазорами.

Одиничні іскрові проміжки включаються послідовно і на кожен з них при найбільшій допустимій напрузі припадає близько 2 кВ.
Поділ дуги на короткі дуги в одиничних іскрових проміжках підвищує властивості вентильного розрядника, що дугогасять, що пояснюється інтенсивним охолодженням дуги і великим падінням напруги у кожного електрода (ефект катодного падіння напруги).

розрядники РВО-10Н

Іскрові проміжки є найбільш уразливою частиною розрядника, яка раніше за інших виходить з ладу, визначаючи цим тривалість трудового стажу РВО-6. Найчастіше це відбувається через втрату ізолюючих властивостей синтафлексової прокладки, що розділяє латунні елементи іскрового проміжку. Різкі стрибки температури, що супроводжують пробою, руйнують ці прокладки, для яких температура 200 градусів є критичною.

Слюдопластові прокладки зі своїм бар'єром стали повноцінною заміною синтафлексу та готові до теплових атак до 800 градосів.
Розрядники з покращеними характеристиками (надійність, довгостроковість) маркуються наступним чином – "розрядник РВО-6Н У1".

Відвантаження розрядників РВО-6Н У1

ТОВ "Промсервіс" відвантажує розрядники РВО-6Н зі складу в Чернігові та зі складу в Москві або відправляє будь-якою зручною вам службою доставки.

Відправлення розрядників РВО-6Н У1 здійснюється протягом двох днів після оплати. Кожен розрядник РВО-6Н У1 комплектується номерним паспортом. Щоб уникнути пошкоджень порцелянового ізолятора РВО-6Н під час транспортування, розрядник спочатку обмотується спеціальним технічним папером, а потім упаковується в коробку захищену "проблемних" місцях пінопластом. У коробку упаковуються два розрядники РВО-6Н.

Розрядники РВО-6 У1 виготовляються за ТУ У 31.2-22820979-002:2007.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005