UA | RU

Обмежувач перенапруги ОПН-35

Обмежувачі перенапруг ОПН-35

Обмежувач перенапруги ОПН-35 призначений для захисту електрообладнання розподільних пристроїв від атмосферних та комутаційних перенапруг в електричних мережах з напругою 35 кВ змінного струму частоти 48 - 62 Гц із ізольованою або компенсованою нейтраллю.

Інформація для замовлення:
ОПН-35/40,5/550 8889,00 грн (з ПДВ)
ОПН-35/43/550 10710,00 грн (з ПДВ)
Упаковка: картонна коробка
Діаметр / висота, мм: 131 / 640
Вага (1шт.), кг: 10,6
 • Менеджер: Василенко Сергій
  Телефон/київстар: 098-20-100-87
  Телефон/водофон: 095-600-16-44
  Факс: 0462-65-15-44
  E-mail:
 • Клас напруги мережі, діюче значення, кВ 35
  Найбільша тривала допустима робоча напруга (Uнр), чинне значення, кВ 40,5; 43,0
  Струм пропускної здатності, А 550
  Напруга, що залишається, при імпульсі струму 1/10 мкс, амплітудою 10 кА, кВ, не більше 212,0
  Довжина шляху витоку, мм 3400
 • Умови оплати: передоплата
  Терміни відвантаження 1-2 дні
  Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес
  - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  Доставка за рахунок: покупця

ТОВ "Промсервіс" виробляє обмежувачі перенапруги ОПН-35 у полімерному корпусі (ОПНп-35) та реалізує їх на території України. Найбільша тривала допустима робоча напруга обмежувачів перенапруги ОПН-35, що виробляються нами, – 40,5кВ і 43,0кВ.

Захистна дія обмежувача ОПН-35 зумовлена наступним:

До підключеного до мережі обмежувача постійно додається напруга мережі. Оскільки опір обмежувача велике (тисячі МОм), то через варистори колонки протікає досить малий струм провідності матеріалу варисторів.

принцип роботи варістора

Величина цього струму для обмежувача залежить від параметрів варистора і при найбільшій тривало допустимій напрузі UНР і температурі (20±5)С має значення кількох десятих часток мА.

При виникненні в мережі комутаційних або грозових перенапруг електричний опір колонки варисторів різко зменшується, через колонку протікає імпульс струму перенапруги. Амплітуда струму може сягати десятків кілоампер. Електромагнітна енергія перенапруги поглинається варистором, переходить у тепло та скидається обмежувачем у навколишнє середовище.

Напруга на обладнанні, що захищається, хоча і збільшується, але обмежується рівнем, безпечним для обладнання. Після проходження хвилі перенапруг обмежувач миттєво відновлює свої вихідні властивості

За бажанням замовника обмежувачі перенапруги ОПН-35 може поставлятися з ізольованим (приладовим) виводом.
Ви можете замовити у нас реєстратори спрацьовування JCQF-C1 10/800 (з міліамперметром) та РС-1М-2 (без міліамперметра).

Обмежувачі перенапруги ГНН мають ряд незаперечних переваг перед розрядниками: невеликі розміри та вага, стійкість до забруднення та довговічність, незмінність характеристик при тривалих термінах служби.

Обмежувачі перенапруги відрізняються від вентильних розрядників відсутністю іскрових проміжків та матеріалом нелінійних резисторів.
У співвідношенні ціна-термін експлуатації, якість ОПН-35 помітно виграє у свого попередника – РВС-35.

Конструкція та технологія виготовлення ОПН-35

Основною частиною обмежувача перенапруг ОПН-35 є металооксидні варистори. Його показники залежать саме від них. Характеристики, пов'язані з напругою, залежать від висоти колонки варисторів, а струм пропускної здатності від їх діаметра. Обмежувачі перенапруг ОПН-35 нашого виробництва виготовляються другого класу пропускної здатності, якщо бути точніше, струм пропускної здатності становить 550 ампер. Ця характеристика забезпечується за рахунок діаметру варисторів 46 мм.

Варистори на основі окису цинку не стійкі до попадання вологи, за високої вологості вони змінюють свої характеристики. Виходячи і цього корпус обмежувача перенапруг ОПН-35 повинен бути герметичним. Сорочка обмежувача перенапруг ОПН-35 складається з двох частин: склопластикової труби та ізоляції з кремній-органічної гуми.

Зверху та знизу обмежувач перенапруг ОПН-35 закритий алюмінієвими фланцями. Нижній фланець виконаний у вигляді опори, а верхній у вигляді кришки. У верхній фланець вкручується шпилька до якої приєднується струмопровідний провід. Нижній фланець служить для опорної установки апарата попередньо підготовленому місці. Фланці ще виконують роль провідника.

Труба виходить шляхом намотування ниток зі скляних волокон на циліндричну оправку. Щоб труба зберігала задану форму після зняття з оправки, її просочують епоксидним сполучним, а потім висушують. Після сушіння труба знімається з оправки та відправляється на наступний етап виготовлення обмежувача перенапруг ОПН-35.

Наступним етапом виготовлення обмежувача перенапруг ОПН-35 є калібрування довжини труби на токарному верстаті та нарізування різьблення під фланці. Після виготовлення труба відправляється на ділянку пресування гуми. Труба вставляється в матрицю прес-форми і порожнину прес-форми подається кремній-огганическая гума. Після операції пресування сорочка обмежувача перенапруг його деталі переходять на ділянку складання обмежувачів перенапруг. Там до сорочки прикручується нижній фланець. Різьбові з'єднання для кращої надійності змащуються епоксидною смолою.

Наша бригада електриків, виходячи з параметрів обмежувача перенапруження, підбирає висоту колонки варисторів і передає слюсарям, щоб вони зібрали апарат. Після збирання обмежувачі перенапруг ОПН-35 висушуються і передаються на ділянку випробувань. Якщо апарати за результатами випробувань є придатними для експлуатації, вони відправляються на склад готової продукції, звідки потрапляють до кінцевого споживача.

Гарантія на обмежувачі перенапруг ОПН-35

Обмежувач перенапруг ОПН-35 виробництва ТОВ «Промсервіс» розрахований на безвідмовну роботу протягом 30 років. Гарантійний термін експлуатації складає 5 років від покупки, з дня виготовлення цей термін становить 5,5 років.

Рідко бувають випадки, що обмежувач перенапруг виходить з ладу з нашої вини, але якщо такий випадок має місце, то обмежувач перенапруг ОПН-35 ми готові поміняти на новий.

Транспортування, зберігання та пакування ОПН-35

Обмежувачі перенапруг ОПН-35 після виготовлення та проведення всіх випробувань відправляються на склад готової продукції. На складі обмежувачі перенапруги упаковуються в гофрокартонні ящики по три штуки. У коробку з апаратами укладаються паспорт та посібник з експлуатації. Обмежувачі перенапруги допускається зберігати в упаковці заводу-виробника. Місце зберігання може бути будь-яким. Будь це або добре опалювальний склад чи навіс. Для зберігання обмежувачів перенапруг ОПН-35 основною вимогою є те, щоб місце зберігання було з дахом і не допускало попадання на обмежувачі перенапруг опадів.

Транспортувати апарати можна будь-яким видом транспорту, за умови, що буде витримуватися швидкісний режим, який дозволить доставити апарати не тільки в цілісності, але й без найменшого переміщення по вантажному відсіку.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005