UA | RU

Обмежувач перенапруги ОПН-0,22

Обмежувачі перенапруг ОПН-0,22

У грозовий період найменш ймовірним є влучення електричної дуги розряду блискавки в низьковольтні електромережі.

Для захисту електромереж на клас напруги 220 вольт найбільш підходящим є використання обмежувачів перенапруг ОПН-0,22.

Інформація для замовлення:
ОПН-0,22/300 243,00 грн (з ПДВ)
Діаметр/висота, мм: 131 / 640
Вага (1шт.), кг: 0,2
Упаковка: по 3 шт.
 • Менеджер: Василенко Сергій
  Телефон/київстар: 098-20-100-87
  Телефон/водофон: 095-600-16-44
  Факс: 0462-65-15-44
  E-mail:
 • Клас напруги мережі, діюче значення, кВ 0,22
  Найбільша тривала допустима робоча напруга (Uнр), чинне значення, кВ 0,25
  Струм пропускної здатності, А 150; 300
  Номінальний розрядний струм, кА 5
  Довжина шляху витоку, мм 80
 • Умови оплати: передоплата
  Терміни відвантаження 1-2 дні
  Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес
  - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  Доставка за рахунок: покупця

Обмежувач перенапруги ОПН-0,22 призначений для захисту мереж на клас напруги 0,22 кВ від грозових та комутаційних різких підвищень напруги.

Конструкція та принцип роботи обмежувача перенапруг ОПН-0,22

Обмежувач перенапруг ОПН-0,22 складається з таких частин як: варистор, електроди, висновки, полімерна ізоляція.

Основною деталлю обмежувача перенапруг ОПН-0,22 є варистор. За рахунок його нелінійності, обмежувач перенапруг підключається до дроту та заземлення безпосередньо, без додаткових елементів замикання та розмикання електричного ланцюга.

Електроди обмежувача перенапруг ОПН-0,22 представлені у вигляді двох алюмінієвих шайб зверху та знизу варистора. У цих шайбах передбачені отвори для вкручування шпильок, які призначені для кріплення обмежувача перенапруг до струмопровідного дроту та заземлення.

При появі в мережі перенапруг природного або комутаційного походження варистор, за рахунок своєї нелінійності різко змінює свій опір на нульове, що дозволяє перенаправити руйнівний потік електроенергії на землю. Після впливу перенапруг на обмежувач опір варистора зростає, що унеможливлює замикання лінії на землю. Для струмів промислової частоти варистор є ізоляцією.

Обмежувач перенапруг ОПН-0,22 відрізняється від вентильних розрядників за конструкцією і за принципом дії. У вентильному розряднику в конструкції присутній іскровий проміжок, в якому гаситься дуга напруги, що залишається, а робочий резистор пропускає через себе струм промислової частоти на землю. Робочий резистор при тривалому вплив струмів промислової частоти починає змінювати свою вольтамперну характеристику, що може погано позначиться на роботі самого розрядника при перенапрузі. Іскровий проміжок розрядника також є ізолятором між робочим резистором та повітряною лінією електропередач.

Конструкція обмежувача перенапруг ОПН-0,22 простіше, ніж розрядника, тому його доцільніше використовувати для захисту від перенапруг.

Якщо паралельно мережі приєднані обмежувачі перенапруг ОПН-0,22, то немає необхідності у відключенні від мережі споживачів електроенергії, оскільки на них не впливають руйнівні напруги.

Умови транспортування обмежувачів перенапруг ОПН-0,22

Транспортування обмежувачів перенапруг ОПН-0,2 проводиться в упаковці будь-яким видом критого транспорту. Найбільш поширений спосіб транспортування апаратів – автомобільний транспорт, але можливі й інші способи транспортування, за яких зберігається цілісність упаковки та апаратів.

Вимоги безпеки під час встановлення обмежувачів перенапруг ОПН-0,22

До встановлення обмежувачів перенапруг ОПН-0,22 допускаються тільки особи електротехнічного персоналу з групою електробезпеки до і вище 1000 В. можна спокійно допускати монтаж обмежувачів.

Перед монтажем обмежувачів перенапруження необхідно переконатися в тому, що по проводах, до яких приєднуватиметься верхній вивід, не протікає електричний струм.

Роботи повинні виконуватись відповідно до правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів. Монтаж проводиться у спецодязі, гумових діелектричних ботах, діелектричних рукавичках за допомогою інструменту із ізольованими рукоятками.

Зберігання обмежувачів перенапруг ОПН-0,22

Обмежувачі перенапруг ОПН-0,22 необхідно зберігати в упаковці в приміщеннях, де температура і вологість не сильно відрізняються від коливань температури навколишнього середовища на вулиці або під навісом. Температура навколишнього повітря має бути в межах від -50 до +50 ºС. Допускається зниження температури до -60 ºС. При зберіганні обмежувачів перенапруг ОПН-0,22 піддаються консервації висновки мастилом ЦИАТИМ. Для тривалого зберігання висновки повинні бути переконсервовані раз на два роки.

Гарантія на обмежувачі перенапруг ОПН-0,22

Обмежувач перенапруг ОПН-0,22 повинен прослужити без відмов 30 років – це його термін служби. Гарантія на обмежувачі перенапруг ОПН-0,22 складає 3 роки з дня введення в експлуатацію, але не більше 5 років від дня відвантаження.

Якщо протягом терміну гарантії обмежувачі перенапруг, при періодичних випробуваннях та оглядах виявлено, що апарат не робітник, ми готові його замінити на новий. Транспортні витрати, пов'язані з пересиланням обмежувачів перенапруження, ми готові взяти на себе. Після закінчення ресурсу служби обмежувачі перенапруг ОПН-0,22 утилізуються в загальному порядку, оскільки матеріали, з яких виготовлені апарати небезпеки для життя людей та навколишнього середовища не становлять.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005