UA | RU

Контактор КТ-6023 БУ3 220/380в

контактор кт-6023

Контактори КТ-6023 (160 амперні) - триполюсні електромагнітні контактори серії КТ-6000 відкритого виконання з природним повітряним охолодженням призначені для включення та відключення приймачів електричної енергії.

Інформація для замовлення:
КТ-6013 3510,00 грн (з ПДВ)
КТ-6013БС 5652,00 грн (з ПДВ)
Упаковка: картонна коробка
Габарити, мм: 387х205х195
Вага, кг: 6,5
 • Менеджер: Василенко Сергій
  Телефон/київстар: 098-20-100-87
  Телефон/водофон: 095-600-16-44
  Факс: 0462-65-15-44
  E-mail:
 • Номанальний струм, А 160
  Номінальна напруга, В 380
  Рід струму змінний
  Блок-контакт 2з + 2р
  Котушка управління: 110, 220, 380, 660
 • Умови оплати: передоплата
  Терміни відвантаження 1-2 дні
  Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес
  - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  Доставка за рахунок: покупця

Контактори КТ-6023 - географія

ТОВ "Промсервіс" відвантажує контактори КТ-6023 по Україні зі складів у Чернігові. Білоруські покупці можуть придбати наші контактори у гомельської компанії ТОВ "Алітас-електро". Відвантаження контакторів КТ-6023 по Україні, Росії та Білорусі провадиться службами доставки. Індивідуальна картонно-пінопластова упаковка допомагає контакторам комфортно подолати відстань від виробника від споживача контакторів КТ-6023.

Ми також відвантажуємо контактори КТ-6023 у Грузію, Республіку Казахстан, Таджикистан, країни Прибалтики. Наша компанія понад п'ятнадцять років займається зовнішньо-економічною діяльністю та затамажування автотранспорту або залізничного контейнера з контакторами КТ-6023 є для нас майже повсякденною процедурою. Ми проконсультуємо вас з усіх питань, що стосуються замитування та транспортування.

ТОВ "Промсервіс" поряд з КТ-6023Б виготовляє контактори КТ-6023БС, призначені для роботи у тривалому режимі. Відмінна риса цих контакторів - на основних контактах є металокерамічні контакти з урахуванням срібла. Допустима частота включення таких контакторів - 30 циклів на годину, а комутаційна зносостійкість - 10тис. циклів.

Контактори КТ-6023 з механічним блокуванням

Ви також можете замовити у нас контактори КТ-6023 з механічним блокуванням, яке застосовується у разі коли неприпустиме одночасне включення двох контакторів. Після встановлення механічного блокування потрібно переконатися, що при включеному положенні одного з контакторів КТ-6023 другий не може увімкнутися.

Механічна блокування контакторів являє собою два сталеві важелі, що встановлюються на контакторах таким чином щоб загнута частина одного з важелів входила до спеціального пазу іншого важеля, тим самим не даючи можливості працювати двом контакторам КТ-6023 одночасно.

Загин важеля механічного блокування контактора регулюється безпосередньо на місці встановлення когтакторів. Це пов'язано з тим, що відстань між контакторами в різних місцях установки також може бути різною.

Перевірка натискання контактів

Сила натискання контактів - важливий параметр контактора КТ-6023. Від нього залежить частота зміни силових контактів. Якщо параметри натискання не витримані, контакти швидкостей вийдуть з ладу так і не відпрацювавши свій можливий ресурс

Натиск головних контактів визначається пружністю контактних пружин контактора КТ-6023. Ступінь зношування контактів (сухарів) визначається величиною провалу.

Початкове натискання. - це зусилля, яке створюється контактною пружиною в точці початкового торкання контактів. Недостатнє початкове натискання призводить до оплавлення або прогортання контактів, а збільшене початкове натискання може призвести до нечіткого вмикання контактора КТ-6023 або застрягання його в проміжних положеннях. Перевірка початкового натискання проводиться при розімкнених контактах (відсутність струму в котушці).

Практично контроль початкового натискання контактів здійснюється не на лінії торкання контактів, а між рухомим контактом та важелем за допомогою динамометра, смужки тонкого паперу та петлі (наприклад, із сталевого дроту або кіперкої стрічки). Петля накладається на рухомий контакт, а тонка паперова стрічка вкладається між виступом вала та регулювальним гвинтом. Потім натяг динамометра визначається зусилля, при якому легко витягається смужка паперу.

Для контактора КТ-6023 це зусилля відповідає 1,5 - 1,6 кг (або 14,7 - 15,68 Н). Якщо натяг не відповідає необхідному, необхідно обертанням регулювальних гвинтів, гайок та втулок змінити затягування контактної пружини. Після встановлення необхідного натискання регулювальні пристрої потрібно жорстко зафіксувати, щоб налаштування не порушилося.

Кінцеве натискання характеризує тиск контактів при включеному контакторі КТ-6023. У нового контактора ця величина дорівнює 1,8-2,2 кг (або 17,64 – 21,56 Н). У міру зношування контактів величина кінцевого натискання буде зменшуватися.

Для вимірювання кінцевого натискання необхідно зробити повне включення контактів, для чого якоть магнітної системи притискається до сердечника і заклинюється або підключається котушка, що втягує, на повну напругу. Між контактами затискається колоска тонкого паперу. Одягається на рухомий контакт петля (як при вимірі початкового натягу). Відтягується петля гаком динамометра, доки контакти не розійдуться настільки, що папір можна буде пересувати.

Покази динамометра дають величину кінцевого натискання на контактах. Кінцеве натискання не регулюється, але контролюється. Якщо натискання не відповідає вищезазначеному, необхідно замінити контактну пружину і весь процес налаштування зробити спочатку.

Усунення несправності

Якщо контактор КТ-6023 при подачі напруги вмикається не повністю, причиною цього може бути:

 1. велике натискання контактів;
 2. недостатня напруга в мережі;
 3. велике натискання зворотної пружини.

Шляхи вирішення цих проблем:

При надмірному натисканні контактів необхідно змінити пружину контакту, заміривши натискання, яке не повинно виходити за межі, допустимі для контакторів цього типу.

Недостатня напруга мережі вирішується шляхом недопущення надмірного падіння напруги.

Сильне натискання усувається ослабленням затягування пружини.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005