Контактор КТ-6012 БУ3 220/380в

Контактори КТ-6012 БУ3 – двополюсні електромагнітні контатори серії КТ-6000 на 100 ампер. Контактори КТ-6012 призначені для включення та відключення приймачів електричної енергії.
Інформація для замовлення: | |
КТ-6012 | 3318,00 грн (з ПДВ) |
КТ-6012БС | 4662,00 грн (з ПДВ) |
Упаковка: | картонна коробка |
Габарити, мм: | 387х205х195 |
Вага, кг: | 5,5 |
-
Менеджер: Василенко Сергій Телефон/київстар: 098-20-100-87 Телефон/водофон: 095-600-16-44 Факс: 0462-65-15-44 E-mail: info@promservis.cn.ua -
Номанальний струм, А 100 Номінальна напруга, В 380 Рід струму змінний Блок-контакт 2з + 2р Котушка управління: 110, 220, 380, 660 -
Умови оплати: передоплата Терміни відвантаження 1-2 дні Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін. Доставка за рахунок: покупця
Контактор КТ-6012 - принцип дії.
Керування контактором КТ-6012 здійснюється наступним чином: при подачі напруги в ланцюг котушки електромагніту її сердечник притягує якір (за рахунок створюваного магнітного поля), який повертається на певний кут і притискає рухомі контакти, що знаходяться на одному валу з якорем, нерухомим .
При розриві електричного ланцюга котушки її стрижень перестає утримувати якір і рухливі контакти відпадають, розриваючи електричний силовий ланцюг.
ТОВ "Промсервіс" відвантажує контактори КТ-6012 зі складів у Чернігові (по Україні).
Наша компанія виробляє контактори КТ-6000с 2007 року і, поряд з КТ-6012, ви можете придбати найбільш затребуваний контактор цієї серії - триполюсний КТ-6023 на 160 ампер.
Відмінності наших контакторів - лита котушка (маркування - №5АК520.125), азбесто-цементні дугогасні камери, захисна кришка блок-контакту.
Якщо вам потрібні контактори, призначені для роботи в тривалому режимі, ми можемо виготовити з такої нагоди контактори КТ-6012БС силові контакти яких посилені металокерамічними контактами на основі срібла.
Контактори КТ-6012 поставляються у картонних коробах. Відвантаження, в основному, здійснюється службами доставки. Враховуючи людський фактор, що поширюється і на вантажні бригади вантажоперевізників, ми вжили деякі заходи з нашого розрахунку сприятливі цілості та збереження контакторів КТ-6012 після транспортування - "проблемні" місця упаковки пом'якшені пінопластовими пластинами.
Договірна система контактора КТ-6012
При розмиканні контактів силового ланцюга між контактами контактора виникає електрична дуга.

1 – електрична дуга; 2 - дугогасна котушка; 3 – сердечник котушки; 4 – полюсні наконечники; 5 – контакти; 6 – дугогасна камера; 7 – дугогасний ріг; F – електромагнітна сила
Малюнок 1 – Згасання електричної дуги за допомогою магнітного поля в контакторі КТ-6012
Температура відкритої дуги становить близько 5000 -10000ºК, що призводить до перегріву контактів і може викликати навіть їхнє оплавлення, що негативно відбивається на роботі самого контактора. У такому разі є необхідність гасіння дуги.
У контакторах КТ-6012 використовується принцип магнітного гасіння електричної дуги. Для безпосереднього гасіння електричної дуги використовуються дугогасні котушки. Котушка приєднується до одного з контактів послідовно і якомога ближче до самих контактів.
При протіканні струму через контакти 5 і котушку 2 створюється магнітний потік, який замикається через сердечник 3 і полюсні наконечники 4 (виготовлені у вигляді металевих плоских пластин) і через повітряний проміжок між пластинами. Напрямок ліній магнітного поля котушки показано штриховими лініями.
У даному випадку дуга розглядається як провідник зі струмом, який знаходиться в магнітному полі. У такому разі на дугу діє сила Лоренца.
Електромагнітна сила, що виникала при цьому, виштовхує дугу і розсіює гасіння дуги відбувається в дугогасній камері, і відпрацьовані гази виходять через щілину в даній камері назовні.
Відповідність контактора КТ-6012 нормативної та технічної документації
Контактор КТ 6012 повністю відповідає ГОСТ 11206, ТУ У 31.2-22820979-003:2007, а також конструкторській документації на контактори цього типу. Це підтверджується сертифікатом відповідності UA.TR035.F.002-15.
Контактор КТ-6012 БС У3
Матеріал головних контактів контактора – мідь, але при частих комутаціях вона швидко руйнується, тому на головних контактах контактора з'явилися металокерамічні напайки на основі срібла. Новий контактор отримав назву КТ-6012 БС У3. Він дорожчий, але надійніший у роботі, що призвело до великого попиту на контактори даного типу.
Контактна інформація:
Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail: info@promservis.cn.ua
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005