UA | RU

Силові контакти до контакторів КТ-6020 та КТ-6030

Мідні рухомі та нерухомі контакти

Під час зносу силових контактів контакторів до половини їх первинної товщини вони підлягають заміні. ТОВ "Промсервіс" виготовляє контакти для контакторів КТ-6023 та КТ-6033.

Інформація для замовлення:
Контакт рух. КТ-6023 72,00 грн (з ПДВ)
Контакт нерух. КТ-6023 78,00 грн (з ПДВ)
Контакт рух. КТ-6033 135,00 грн (з ПДВ)
Контакт нерух. КТ-6033 162,00 грн (з ПДВ)
 • Менеджер: Василенко Сергій
  Телефон/київстар: 098-20-100-87
  Телефон/водофон: 095-600-16-44
  Факс: 0462-65-15-44
  E-mail:
 • вага контактів КТ-6023 (рух./нерух.), кг: 0,0286/0,0425
  вага контактів КТ-6033 (рух./нерух.), кг: 0,0775/0,0842
  матеріал контактів мідь М1
  механічна зносостійкість, млн. циклів 1,0
  комутаційна зносостійкість, тис. циклів 200
 • Умови оплати: передоплата
  Терміни відвантаження 1-2 дні
  Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес
  - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  Доставка за рахунок: покупця

На малюнку показано включене та вимкнене положення контактів контакторів, при яких здійснюється регулювання провалів, розчинів, натискань та одночасності торкання головних контактів.

Перевірка провалів контактів. Оскільки практично неможливо заміряти величину провалу, перевіряють зазор, що контролює провал, тобто. зазор, що утворюється при повністю замкнутому положенні головних контактів, між контактоутримувачем і регулювальними гвинтами важеля, що несе рухливий контакт.

Контакти силові - включення та вимкнення

Положення контактів для регулювання розчинів, провалів, натискань та одночасності торкання контакторів серії КТ-6000 та КТП-6000

1-місце прокладання паперової стрічки при вимірі початкового натискання на контакт, 2-зазор, контролюючий провал контактів, 3-лінія торкання контактів, 4-місце прокладки паперової стрічки при вимірі кінцевого натискання на контакт, 5-розчин контактів , 6-напрямок програми зусилля при вимірі кінцевого натискання на контакти, 7-напрямок програми звільнення при вимірі початкового натискання на контакти, 8-регулювання натискання на контакт, 9-регулювання провалу та одночасності торкання контактів.

Контролюють провал головних контактів у замкнутому положенні магнітної системи контактора. При повній величині провалу контакту забезпечується повне кінцеве натискання на контакт.

У міру зношування контактів провал зменшується, отже, зменшується і кінцеве натискання на контакт, що може призвести до перекреву контакту. Не допускається, щоб величина зазору, що контролює провал, була меншою за 0,5 його початкової величини.

Перевірка одночасності торкання контактів. Неодночасність торкання головних контактів перевіряється ЩЦП, що контролює зазор між контактами, коли інші контакти торкаються один одного. Неодночасність торкання нових контактів допускається до 0,3 мм. Слід мати на увазі, що чим точніше відрегульовані провали, тим менша неодночасність контактів.

Перевірка розчинів контактів. Розчини контактів перевіряються калібром. Якщо розчини не в нормі, то поворотом ексцентричного бруска упору якоря навколо осі вводять їх в норму. У контакторах серій КТ-6000 та КТП-6000 розчин контакторів регулюється поворотом упору навколо осі на 90°. У цих контакторах передбачено кілька положень упору, що визначають щаблі регулювання розчину.

Перевірка натискання контактів. Натискання контактів визначається пружністю контактних пружин. Ступінь зношування контактів визначається величиною провалу. Якщо в результаті зношування провал виявиться менше мінімальної величини, контакти слід замінити новими. При зміні натискання слід стежити за тим, щоб лінія натягу була приблизно перпендикулярна до площини контактів.

Заміну головних контактів контакторів КТ-6020 та КТ-6030, виконаних з міді, необхідно проводити після того, як товщина зменшиться на 50% порівняно з первісною товщиною.

Заміну головних контактів, виконаних із срібними накладками, виробляють після того, як товщина накладки зменшується на 80-90% первісної.

З головних контактів знімають дугогасні камери, відкручують гвинти, якими гнучкі з'єднання кріпляться до рухомих контактів, і видаляють рухомі контакти. Потім видаляють нерухомі контакти, промивають їх. У деяких випадках зачищають контактні поверхні всіх розібраних сполук, змащують тонким шаром технічного вазеліну. Далі контакти встановлюють на місце у послідовності, зворотному розбиранні.

Для підвищення точності встановлення контактних натискань, а також для відновлення їх після заміни контактів тиск, створюваний контактною пружиною, може регулюватися шляхом натискання гайок. Важіль гнучким зв'язком з'єднується з нижнім виведенням, закріпленим на пластмасовій колодці.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005