UA | RU

концевые выключатели ку-701, ку-703, ку-704

ТОВ "Промсервіс" серійно випускає кінцеві вимикачі КУ-701, КУ-703 та КУ-704. Процес ескалації кінцевих вимикачів КУ-701 і КУ-704 на електротехнічний ринок почався в 2005 році і з тих пір наші вимикачі стали не тільки пізнаваними, а й завдяки високій якості монопольно потрібні на деяких підприємствах.

Корпус кінцевих вимикачів КУ-701, КУ-703, КУ-704 виконаний з матеріалу АК-12 (це дозволяє виключачам працювати в агресивному середовищі, не відчуваючи при цьому жодного дискомфорту) литтям під високим тиском (що, у свою чергу, не може не викликати естетичної насолоди у покупців вимогливих не тільки до професійних, а й високохудожніх рис властивим нашим КУ-701, КУ-703 та КУ-704.).

Призначення

Кінцеві вимикачі КУ-701, КУ-703, КУ -704 призначені для включення та вимикання ланцюгів управління механізмів та застосовуються  як дорожні. Кліматичні виконання — У, ХЛ, Т. Категорія розміщення – 2.

Кінцеві вимикачі КУ-701, КУ-703, КУ-704 виробляються відповідно до ТУ У 31.2-22820979-001:2005. Перелік кінцевих вимикачів, що виготовляються ТОВ "Промсервіс" представлений у каталозі кінцевих вимикачів.

Тип приводу кінцевих вимикачів КУ-701, КУ-703, КУ-704

Найменування Тип приводу Фіксація
КУ-701 A Важіль із роликом Самоповернення важеля
КУ-703 А Вантаж із противагою Фіксація в крайніх положеннях
КУ-704 А Важіль пластинчастий W-подібний Фіксація в кожному положенні

Технічні дані:

Кінцеві вимикачі КУ-700 мають два незалежні електричні ланцюги і можуть працювати як на постійному, так і змінному струмі. Допустиме струмове навантаження наведено в таблиці нижче.

Сила струму тривалого режиму, А Сила струму, що включається, А Сила струму, що відключається, А
змінний, напруга до 500 В постійний, напруга 110, 220 440 В змінний, напруга до 500 В постійний,
напруга
110, 220, 440 В
10 50 25 10 2,5; 1,5; 0,5

Пристрій та робота:

Всі вимикачі уніфіковані та відрізняються лише приводом. Вимикач складається з корпусу та кришки, виконаних литими з алюмінієвого сплаву, кулачкового барабана з кулачковими шайбами та фіксуючого механізму (крім вимикача КУ-703).

Фіксація кінцевих вимикачів КУ-703 здійснюється за рахунок обмеження руху вантажу та противаги, що є на приводному важелі, площиною А. У вимикачах КУ-701 храповик під дією пружини фіксує важіль у нульовому положенні.

У вимикачах КУ-704 фіксація здійснюється, крім нульового, ще у двох крайніх положеннях. При повороті кулачкового барабана кулачкові шайби включають або вимикають кулачкові елементи згідно зі схемами, наведеними на габаритних кресленнях.

Розміщення та монтаж:

Кінцеві вимикачі КУ-700 можуть бути встановлені в будь-якому положенні. Під час встановлення вимикача КУ-703 перевірте надійність упору важеля та передбачте майданчик для вантажу на поліспасті.

Важіль на вимикачах КУ-700 встановлюється у різних положеннях щодо корпусу. Для перестановки важеля на 90° за годинниковою стрілкою щодо вала зніміть важіль, поверніть його на 90° за годинниковою стрілкою, не повертаючи валу, та закріпіть на валу.

Для отримання потрібної схеми замикання перебирайте вимикач у наступному порядку: вийміть барабан з корпусу, відверніть гайку барабана, зніміть кулачкові шайби з вала і розташуйте їх на валу відповідно до обраної схеми, потім зберіть вимикач.

Вимикачі повинні бути заземлені. У вимикачах виконання Т передбачені заземлюючі болти, для виконання — зачищена поверхня однієї з лап, . Перед оглядом вимикач від'єднайте від мережі. Під час встановлення вимикачів КУ-703 передбачте майданчик для вантажу на поліспасті.

Перевіривши правильність установки вимикача, приводної лінійки або штиря, а також схеми, можна переходити до випробування спрацьовування вимикача за допомогою механізму. Перед випробуванням необхідно переконатися у надійності гальм та наявності упорів у механізмі. Опробування починайте з малих швидкостей руху привідної лінійки, поступово переходячи до повних швидкостей.

Можливі несправності та методи їх усунення:

НЕСПРАВНІСТЬ ПРИЧИНА МЕТОД УСУНЕННЯ
Надмірне підвищення температури контактів а) слабке натискання а) замініть пружину кулачкового елемента
б) нагар на поверхні контактів б) зачистіть контакти, що зносилися замініть
Не повертається важіль дроту а) слабка пружина фіксатора а) замініть пружину
б) заїдання валу в підшипниках б) змастіть або замініть підшипник, усуньте неспіввісність
Технічне обслуговування

Для забезпечення нормальної роботи вимикач слід періодично розкривати та оглядати. Якщо апарат працює рідко, огляд можна проводити один раз на місяць, за інтенсивної роботи — частіше. Огляд проводите також після кожної тривалої перерви в експлуатації.

Під час огляду необхідно перевірити:

  1. знос і стан поверхні контактів. При сильному нагарі срібні контакти рекомендується зачищати напилком з дрібною насічкою (зачищення наждачним папером не допускається);
  2. затягування всіх контактних з'єднань, гвинтів, що кріплять кулачкові елементи, підшипник фіксатора тощо;
  3. надійність спрацьовування фіксуючого механізму;
  4. опір ізоляції, який має бути не менше 0,5 МОм, при нижчому опорі ізоляції вимикач слід сушити. При ремонті вимикача або заміні частин, що зносилися, допускається розбирання вимикачів.
Секретні матеріали

Говорити про КУ-700 можна довго та марно. І тим марніше буде розмова чим глибше ми будемо вникати в "комутацію електричних ланцюгів управління змінного та постійного струму".

ТОВ "Промсервіс" цікавить не тільки практичний, а й естетичний бік питання. І тому, КУ-700 виробництва ТОВ "Промсервіс" не тільки чудово справляються з прямими обов'язками, але й здатні насолодити погляд витонченістю форм і плавністю вигинів навіть найвибагливіших естетів.

Начальник конструкторського бюро так і продовжував б вести життя богемне і неквапливе, якби в один прекрасний похмурий ранок на його порозі не з'явилися представники ТОВ "Промсервіс", які мають дивовижний дар переконання, і не зробили йому пропозицію, відмовитися від якої у нього не вистачило ні духу, ні сміливості.

Природжений дизайнер і неперевершений професіонал, який отримав за нирками та карт бланш на розробку вимикачів серії КУ-700, забувши про сон і спокій у найкоротші терміни надав плоди своєї кропіткої праці, результати якої перевершили найсміливіші очікування. І незабаром перші зразки КУ-701, КУ-703 та КУ-704 вже радували нас своєю бездоганною роботою.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005