UA | RU

ТОВ "Промсервіс" - Виробник електротехнічного обладнання!

ТОВ "Промсервіс" - компанія з більш ніж десятирічним досвідом роботи на ринку електротехнічного обладнання. З 2005 року компанія ТОВ "Промсервіс" розпочала виробництво кінцевих вимикачів серії КУ-700, а на даний момент є виробником такого електротехнічного обладнання як контактори КТ та КТП, розрядники РВО та РВН, обмежувачі перенапруг ОПН, кінцеві вимикачі КУ-700 та автоматичні вимикачі А-3716. На сьогодні це такі позиції як:

Електрообладнання

ТОВ "Промсервіс" - компанія з більш ніж десятирічним досвідом роботи на ринку електротехнічного обладнання. З 2005 року компанія ТОВ "Промсервіс" розпочала виробництво кінцевих вимикачів серії КУ-700, а на даний момент є виробником такого електротехнічного обладнання як контактори КТ та КТП, розрядники РВО та РВН, обмежувачі перенапруг ОПН, кінцеві вимикачі КУ-700 та автоматичні вимикачі А-3716. На сьогодні це такі позиції як:

 • Контактори КТ-6033, КТ-6023, КТ-6013, КТ-6022, КТ-6012, КТП-6023 і т.д.
 • Кінцеві вимикачі КУ-701, КУ-703, КУ-704
 • Автоматичні вимикачі А-3716 та А-3124
 • Розрядники РВО-10, РВО-6
 • Розрядники РВН-0,5
 • Обмежувачі перенапруги ОПН-10, ОПН-6, ОПН-0,38, ОПН-35

З 2007 року  компанія ТОВ"Промсервіс" почала випуск контактора КТ-6023 та контактора КТ-6022. Блок-контакт контактора укомплектований кришкою захищає контакти блок-контакту від зовнішнього агресивного середовища.

Кінцеві вимикачі КУ-701 та КУ-704 компанія ТОВ"Промсервіс" почала випускати ще 2005 року. На електротехнічному ринку України наш вимикач зайняв свої позиції завдяки алюмінієвому корпусу виконаному литтям під високим тиском, довговічним срібним контактам та індивідуальним для кожного вимикача упаковкою.

У червні 2009 року компанія ТОВ"Промсервіс" доповнила лінійку кінцевих вимикачів серії КУ-700 ще однією позицією. Це кінцевий вимикач КУ-703.

Автоматичні вимикачі А-3716 Ф У3 на даний момент є найостаннішим підкореним щаблем для компанії ТОВ"Промсервіс". Ми постаралися запозичити найкращі якості вимикачів А-3716 Дивногорського та Харківського заводів та у 2009 році розпочали постачання своїх вимикачів на підприємства України. Кожен вимикач поставляється в індивідуальному впакуванні, укомплектований кріпленням, паспортом.

Паралельно з випуском контакторів у 2007 році компанія ТОВ"Промсервіс" почала виробництво розрядників РВО-6 та РВО-10 і за два роки зайняла міцні позиції серед інших виробників аналогічної продукції. На даний момент не залишилося жодної області в Україні, де не працював би наш розрядник.

Кожен розрядник запакований окремо в спеціальний пакувальний папір. Кожен розрядник проходить перевірку після чого комплектується індивідуальним паспортом.

З 2010 року компанія "Промсервіс" вийшла на електротехнічний ринок із своєю новою продукцією. Це обмежувачі перенапруги ОПН-10, ОПН-6, ОПН-35, ОПН-0,38 та ОПН-0,22. У найближчих наших планах - поповнення цієї лінійки обмежувачів перенапруги такими позиціями, як ОПН-110 та ОПН-150.

У 2012 році компанія "Промсервіс" "реанімувала" незаслужено відданий забуттю автоматичний вимикач А-3124. Номінальний струм цих вимикачів – від 15 до 100 ампер. Зараз наша компанія працює на розширенням номінального струму автоматичних вимикачів А-3124 до 160 ампер.

З 2012 року компанія "Промсервіс" випустила перші свої рубильники серії ВР-32-37 (перекидні та розривні). Поки що це лише рубильники на 400 ампер, але до кінця 2012 року ми розширимо асортимент рубильників. Це будуть ВР-32-31 (100 ампер), ВР-32-35 (250 ампер), ВР-32-39 ( 600 ампер).

З січня 2013 року компанія "Промсервіс" налагодила випуск високовольтних розрядників РВС-35 У1.

Виготовлення прес-форм та штампів холодного штампування

Компанія ТОВ "Промсервіс" пропонує вам повний цикл робіт виготовлення прес форм та штампів, від проектування виробу до технологічного опрацювання процесу виготовлення, а також проводить консультації на початковому етапі співпраці.

Підприємство має власний конструкторсько-технологічний відділ, що дозволяє нам самостійно проектувати оснастку (прес-форми та штампів) різного ступеня складності: від маленьких до великих; прес-форми з холодно-канальною та гаряче-канальною системою, з гідроциліндрами, прес-форми з різною кількістю гнізд.

Вихідними даними виготовлення прес-форм, штампів є конструкторська документація, за необхідності - математична модель деталі. Виробничий розрахунок трудомісткості, розробка технологічного процесу виготовлення прес-форм та розробка керуючих програм для верстатів із ЧПУ. Наявне обладнання, верстати Sodik AQ35L та Sodik AQ327L дозволяє виготовляти прес-форми будь-якої складності та конфігурації.

Наша компанія пропонує виготовлення прес-форм таких конструкцій:

 • Прес-форми з автоматичним зніманням виробу;
 • Прес-форми з ручним зніманням виробу або із заставною арматурою;
 • Форми зі змінними знаками, матрицею та пуансонами, що дозволяє використовувати одну форму для отримання більшої кількості різних виробів, простою заміною формуючих.

Виробництво прес-форм для лиття пластмас під тиском, ливарних форм для лиття алюмінію, форм для пресування силіконів та гум, форм для прямого пресування реактопластів. За необхідності можна замовити виготовлення запасних частин для прес-форм, що максимально полегшить подальший ремонт та обслуговування.

Лиття пластмас під тиском

Компанія ТОВ "Промсервіс" є одним із провідних в Україні підприємств із повним циклом виробництва деталей із полімерних матеріалів. Спираючись на професіоналізм колективу та на парк сучасного обладнання, наша компанія по праву має репутацію надійного постачальника якісної продукції. Наявність власного конструкторського бюро та застосування сучасних CAD/CAM/САЕ-систем дозволяють ще на етапі проектування виробів передбачити оптимізацію всіх параметрів.

Сьогодні ТОВ "Промсервіс" - це:

 • Висококваліфікований колектив, що складається із 500 осіб;
 • Більше 5000 м2 виробничих та складських площ;
 • 30 одиниць ТПА від 50-1000 тт.

Серійно випускається: пластикова тара для харчових продуктів

На сьогоднішній день наша компанія здійснює виробництво деталей із усіх груп термопластичних матеріалів:

 • Поліолефіни - поліетилен та сополімери етилену, поліпропілен та сополімери пропілену.
 • Стирольні пластики - полістирол загального призначення, ударостійкий полістирол, АБС - пластики, САН - пластики та ін.
 • Акрилати - поліметилметакрилат та сополімери метилметакрилату.
 • Полівінілхлорид, його кополімери та похідні - полівінілхлорид, пластикат полівінілхлориду, жорсткий полівінілхлорид.
 • Термопластичні еластомери загальнотехнічного призначення - термопластичні поліолефіни, термопластичні вулканізати, поліолефінові пластоміри, термопластичні стирольні еластомери, термопластичні поліефірні еластомери, термопластичні поліуретанові еластомери, термопластичні
 • Поліаміди аліфатичні - поліамід 6, поліамід 66, поліамід 610, поліамід 612, поліамід 11, поліамід 12.
 • Складні поліефіри інженерно-технічного призначення - полібутилентерефталат, полікарбонат, поліетилентерефталат.
 • Прості поліефіри - поліформальдегід, сополімери формальдегіду, поліацеталі, поліоксиметилен.

Фахівці нашої компанії проводять повний спектр інжинірингових робіт з розробки та впровадження у виробництво деталей із полімерних матеріалів:

 • Створення та опрацювання конструкції деталі.
 • Підбір полімерного матеріалу, що забезпечує вимоги до експлуатаційних властивостей деталі.
 • Оцінка технологічності деталі та розрахунок прес-форм.
 • Комп'ютерний аналіз процесу лиття під тиском.
 • Створення конструкторської документації та виготовлення прес-форм будь-якої складності.
 • Підбір оптимальних режимів лиття під тиском на термопластавтоматах Замовника.
 • Підбір оптимального обладнання для забезпечення виробництва полімерних деталей.
 • Послуги лиття під тиском на прес-формах замовника.