UA | RU

Автоматичні вимикачі А-3716

Автоматические выключатели А-3726

Автоматичні вимикачі А-3716 ФУЗ призначені для максимального струмового захисту електричних установок при перевантаженнях та коротких замиканнях, для нечастих (до трьох включень за годину) оперативних комутацій цих ланцюгів.

Інформація для замовлення:
А-3716 - 16-100А 3222,00 грн (з ПДВ)
А-3716 - 125-160А 3528,00 грн (з ПДВ)
Габарити, мм: 335х200х120
Об'єм упаковки, м.куб.: 0,00804
Вага, кг: 4,9
 • Менеджер: Василенко Сергій
  Телефон/київстар: 098-20-100-87
  Телефон/водофон: 095-600-16-44
  Факс: 0462-65-15-44
  E-mail:
 • номінальний струм вимикача, А: 160
  види розчіплювачів: електромагнітний та тепловий
  номінальні струми теплового розчіплювача, А: 16, 20, 25, 32, 40, 50, 60, 80, 100, 125, 160
  уставка струму теплового розчіплювача: 1,15 номінального струму розчіплювача
  уставка струму електромагнітних розчіплювачів, А: 400, 800
 • Умови оплати: передоплата
  Терміни відвантаження 1-2 дні
  Служби доставки /щодня/ Нова пошта, Нічний експрес
  - додатково: Інтайм, Делівері, САТ та ін.
  Доставка за рахунок: покупця

Вимикачі автоматичні А-3716 допускають нечасті пуски короткозамкнених асинхронних електродвигунів. Вимикачі розраховані на експлуатацію в районах з помірним кліматом за таких умов:

 • висота над рівнем моря — не більше 1000м, допускається експлуатація на висоті до 2000м, при цьому навантаження має бути знижено на 10%;
 • довкілля невибухонебезпечне, що не містить газів, рідини та пилу в концентраціях, що порушують роботу вимикачів;
 • місце встановлення вимикача — захищене від потрапляння води, олії, емульсії;
 • відсутність безпосереднього впливу сонячної та радіоактивної радіації;
 • відсутність різких поштовхів, ударів і сильної тряски; вібрація місць кріплення вимикача частотою до 35 Гц при прискоренні не більше 0,5 g.

Пристрій та робота вимикача А-3716

Автоматичний вимикач А-3716 складається з наступних основних вузлів: кожуха, контактної системи, механізму управління, дугогасних камер, пламегасника, РЕ, РЦТ, затискачів для приєднання зовнішніх провідників головного ланцюга та додаткових складальних навісів.

Прес-форма для виробництва корпусу вимикача А-3716

Кожух вимикача складається з основи на якій змотовані всі складальні одиниці вимикача, кришки, укріпленої на підставі чотирма гвинтами і додаткових двох кришках одна з яких оберігає механізм автомата від попадання пилу та вологи, а друга виконує роль пламегасника.

Кожух вимикача А-3716 - досить масивна деталь, для виробництва якої потрібні прес-форми. Одна із таких прес-форм представлена ​​на фотографії. Донедавна лише два заводи на території колишнього СРСР були оснащені подібним виробничим оснащенням.

Потужності інструментального цеху у поєднанні зі знаннями та вмінням наших фахівців дозволили нам стати третім підприємством, якому під силу серійно випускати вимикач А-3716.

Контактна система автоматичного вимикача А-3716 складається з рухомих та нерухомих контактів, розташованих на кожному полюсі вимикача. Комутують (робочі) контакти виконані зі спеціальних металокерамічних сплавів на основі срібла.

Рухливі контакти кожного полюса вимикача А-3716 з'єднані між собою за допомогою ізоляційної траверси, деталі механізму управління, що фвляється.

Механізм управління вимикача А-3716 виконаний за принципом важелів, що ламаються, і влаштований так, що забезпечує моментальне замикання та розмикання контактів, що не залежить від швидкості руху рукоятки при включенні або відключенні вимикача, а також моментальне розмикання контакт що не залежить від того, чи утримується рукоятка вимикача оператором чи ні при авторматичному спрацьовуванні.

Дугогасні камери автоматичного вимикача А-3716 розташовані над контактами кожного полюса і діють за принципом дроблення та деіонізації електричної дуги обмідненими сталевими пластинами, укріпленими в ізоляційних стінках вимикача.

Роз'єднувач електромагнітний (РЕ) вбудовується в кожен полюс вимикача. При виникненні в ланцюгу, що захищається, струму короткого замикання, рівного або перевищує уставку на струм спрацьовування РЕ, якір електромагніту, притягуючись до сердечника, впливає на механізм управління, викликаючи моментальне розмикання контактів головного ланцюга вимикача А-3716.

Розчіплювач теплової (РТЦ) виконаний у пластмасовому кожусі у вигляді окремого блоку, в якому встановлюється три теплові елементи. При зникненні в ланцюгу, що захищається, струму перевантаження, рівного величині уставки або перевищує її, РТЦ стабатує із зворотно залежною від струму витримкою часу. При цьому біметалічні пластини, через які протікає струм, згинаючись, впливають на відключаючу рейку вимикача, що веде до розмикання контакторів.

Розміщення та монтаж

Для роботи автоматичний вимикач А-3716 встановити на вертикальній площині міткою "I" вгору. Допускається поворот по цій площині вимикачів стаціонарного виконання на 90 градусів по обидва боки.

Автоматичні вимикачі А-3716

Під час монтажу вимикачів А-3716 з переднім та заднім приєднанням необхідно зняти пламегасник та кришку, що закривають доступ до затискачів, але після здійснення монтажу пламегасник та кришку встановити на місце та щільно притягнути гвинтами.

Контактні поверхні алюмінієвих шин та жил алюмінієвого дроту повинні бути зачищені сталевою щіткою та прокриті шаром мастила.

Незалежно від монтажного положення вимикача А-3716 нерухомі контакти головного ланцюга вимикача повинні приєднуватися до джерела напруги, а рухомі – до навантаження.

Не допускається встановлення вимикача А-3716 у запорошених приміщеннях, приміщеннях з їдкими або вибухонебезпечними речовинами та в місцях, не захищених від бризок води, сонячних променів та променистої енергії опалювальних приладів.

Підстава до якого кріплять автоматичний вимикач А-3716, має бути вирівняно так, щоб при затягуванні гвинтів, що кріплять, пластмасовий корпус вимикача не піддавався напругам вигину.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Автоматичні вимикачі вимагають чистоти, тому їх потрібно регулярно очищати від пилу. Також необхідно раз на рік проводити змащування вузлів, що труться вимикача приладовою олією.

При відключенні після короткого замикання потрібно зняти кришку та дугасні камери, та оглянути контакти на ознаку пригорання. Після цього очистити контакти чистою ганчіркою змоченою в бензині.

ГАРАНТІЙНІ ОБОВ'ЯЗКИ

Підприємство-виробник гарантує відповідність якості вимикача А-3716 вимогам ТУ У 31.2-22820979-007:2010 протягом 2 років з дня введення в експлуатацію за умови застосування вимикачів відповідно до зазначених технічних умов за дотримання правил транспортування та зберігання та експлуатації відповідно до "Технічного опису та інструкції з експлуатації".

У разі виявлення споживачем несправностей автоматичного вимикача А-3716 за час гарантійного терміну експлуатації підприємство-виробник готове абсолютно безкоштовно обміняти неякісну продукцію на нову.

Контактна інформація:

Контактна особа: Василенко Сергій Васильович
Телефон: +38-098-20-100-87
Факс: +38-0462-65-15-44
E-mail:
Адреса: вул. Боженка, 106, Чернігів, Україна, 14005